Переключиться на мобильную версию

Дніпропетровських маніяків засудили до довічного ув'язнення

Дніпропетровський апеляційний суд виніс вирок 20-річним Ігорю Супрунюку і Віктору Саєнку, визнавши їх винними у вбивстві 21 людини і засудив їх до довічного ув'язнення. Третій обвинувачений Олександр Ґанжа отримав дев'ять років позбавлення волі.
Зловмисники протягом 2007 року вбили 18 осіб
Зловмисники протягом 2007 року вбили 18 осіб
newsru.ua

Вирок оголошено сьогодні, 11 лютого.

Суд встановив, що зловмисники протягом 2007 року разом вбили на території Дніпропетровської області 18 осіб - жінок, підлітків, людей похилого віку.

Більше того, судове слідство також довело, що Ігор Супрунюк убив сам ще трьох осіб.

Обох убивців визнано винними у розбійних нападах і жорстокому поводженні з тваринами.

Третього спільника убивць - Олександра Ґанжу - визнано винним у розбійних нападах на людей і засуджено до дев'яти років позбавлення волі.

Судова колегія кваліфікувала Супрунюка і Саєнка "як серійних вбивць", основним мотивом яких було агресивне прагнення самоствердитися будь-якою ціною і перебороти власний страх. Доказом такого домінуючого мотиву вчинення злочинів є фотографії та відео сцен вбивства на мобільних телефонах. Файли з цими сценами слідство вилучило у персональних комп'ютерах серійних вбивць.

Суд оголосив, що вироки може бути оскаржено у Верховному суді України через апеляційний суд Дніпропетровської області протягом місяця.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь