Переключиться на мобильную версию

Секретаріат Ющенка сумнівається, що Тимошенко попросить ЄС проаналізувати газові контракти

Секретаріат Президента сумнівається в тому, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернеться до Європейського Союзу з проханням про проведення експертизи газових контрактів, підписаних між Україною та Росією.
Юлія Тимошенко на засіданні РНБО 10 лютого
Юлія Тимошенко на засіданні РНБО 10 лютого
tymoshenko.com.ua

Про це, як повідомила сьогодні прес-служба Президента, заявив заступник голови його Секретаріату Андрій Кислинський. Він зазначив, що прем'єр звикла робити гучні заяви, давати обіцянки і не виконувати їх, а також висловив здивування такою ініціативою прем'єра.

"Здається логічним, що така експертиза повинна була бути проведена до підписання контрактів, а не через місяць після цього", - сказав Кислинський.

Він також спростував заяви Тимошенко про те, що вона звернулася до низки країн з проханням про надання Україні кредиту для покриття дефіциту державного бюджету. За наявною у нього інформації, з таким проханням Кабінет міністрів звернувся тільки до Росії. 

Нагадаємо, учора Тимошенко заявила, що попросить ЄС провести незалежну експертизу газових контрактів, спростувала можливість підписання кредитної угоди з Росією на умовах "нульового варіанту", на чому наполягав Президент, а також назвала Ющенка своїм політичним конкурентом на майбутніх виборах.

На засіданні 10 лютого РНБО вирішила оприлюднити своє рішення з питання енергетичної безпеки України через неправдиві заяви прем'єр-міністра Юлії Тимошенко про його суть. При цьому, перший заступник секретаря Ради Степан Гавриш навіть назвав заяви Тимошенко брехнею. Він підкреслив, що про повернення компанії RоsUkrEnergо в схему поставок газу та денонсацію угод з Газпpoмом - про що сказала Тимошенко - не йшлося.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь