Переключиться на мобильную версию

Кримська ДАІ починає операцію Перевізник

З 12 по 28 лютого співробітники Державтоінспекції проведуть на території Криму операцію Перевізник-2009.
Від сьогодні у Криму розпочинається операція Перевізник-2009
Від сьогодні у Криму розпочинається операція Перевізник-2009
Корреспондент.net

Як повідомило кримське управління ДАІ, у ході операції у водіїв громадського транспорту перевірять документи на право перевозити людей, а також справність автобусів.

При виявленні на маршруті технічно несправних автобусів, згідно зі статтею 37 Закону України Про дорожній рух, експлуатація транспортного засобу буде заборонено, а водія притягнуть до адміністративної відповідальності.

При перевірці технічного стану маршрутних таксі й автобусів співробітники ДАІ звернуть особливу увагу на справність запасного виходу у транспорті, укомплектованість вогнегасниками, на факти встановлення додаткових пасажирських місць і балонів для роботи на газовому паливі. 

Крім цього, в ході операції Перевізник-2009 буде організована перевірка дотримання водіями правил дорожнього руху.

"У разі виявлення грубих порушень ДАІ підготує подання для позбавлення перевізників ліцензій на право здійснювати пасажирські перевезення", - кримська ДАІ.

Нагадаємо, учора МВС повідомило, що співробітники Департаменту громадської безпеки відомства будуть відвідувати будинки громадян з метою інформування про стан правопорядку на територіях їх проживання, причини та умови скоєння злочинів та способи захисту від злочинців.

Раніше Секретаріат Президента України зажадав пояснень щодо заяв першого віце-прем'єра про "воєнні дії" в Україні, а також обурився закликом міністра внутрішніх справ до підлеглих активізувати збір штрафів на дорогах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь