Переключиться на мобильную версию

ДАІ націлилася на виявлення порушень міліціонерами

Керівництво Державної автоінспекції Міністерства внутрішніх справ орієнтували підлеглих на виявлення фактів порушення правил дорожнього руху з боку працівників міліції.
Серед міліціонерів виявлятимуть порушників
Серед міліціонерів виявлятимуть порушників
АР

"Сьогодні керівництво ДАІ націлило вищий склад інспекції на виявлення порушень (ПДД) співробітниками міліції", - повідомив сьогодні в Києві начальник Департаменту ДАІ МВС Сергій Коломієць.

При цьому він зазначив, що у випадку, якщо працівники міліції діють у службових цілях, то вони можуть відхилятися від деяких пунктів правил дорожнього руху, зокрема порушувати дорожню розмітку та вимоги деяких дорожніх знаків.

Але, якщо вони їдуть по особистих справах і порушують правила, то про це слід повідомляти на телефон довіри ДАІ, сказав Коломієць і запевнив: "Ми розбиратимемося".

Водночас, відповідаючи на одне із питань щодо гарантій відповідальності чиновників за порушення правил руху, Коломієць сказав:

"Так, гарантії є. Усі виписані штрафи фіксуються в електронній системі і не оплатити їх вже неможливо, оскільки без оплати потім не дозволяється пройти техогляд".

Крім того, кримське управління ДАІ повідомило, що з 12 по 28 лютого на території Криму відбудеться операція Перевізник-2009.

Раніше Секретаріат Президента України обурився закликом міністра внутрішніх справ до підлеглих активізувати збір штрафів на дорогах.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь