Переключиться на мобильную версию

Довгий поклав око на журналістку газети Сегодня

Секретар Київради, заступник мера Києва Олесь Довгий запросив журналістку з газети Сегодня Марію Ридван, відсвяткувати з ним День закоханих 14 лютого.
Марія Ридван добре знайома з довгим по роботі
Марія Ридван добре знайома з довгим по роботі
vkontakte.ru

Про це він заявив сьогодні в кулуарах мерії, відповідаючи на запитання журналіста, чи знайшов він собі наречену.

Зокрема Довгий заявив, що ініціатива газети Комсомольская правда в Украине приймати анкети дівчат, охочих познайомитися ближче з секретарем Київради, і таким чином засватати заступника київського мера, не зовсім раціональна. "Впевнений, що свою долю не можна купити ні за гривню, ні за тисячу, ні за мільйон", - сказав він.

"А з приводу того, чи є в мене наречена, то я публічно заявляю, що у мене немає. Я вільний, наближається 14 лютого, і мені ні з ким його відсвяткувати. Але якщо вона буде не проти, то я запрошую провести цей день зі мною пані Марію з газети Сегодня ", - несподівано заявив Довгий.

Марія Ридван поставилася до запрошення на побачення позитивно. "Звичайно, я піду на побачення, хоча запрошення стало для мене абсолютною несподіванкою, правда, приємною", сказала журналістка.

Як відомо, ідея сватання своїх заступників належить мерові Києва Леоніду Черновецькому.

Зокрема, в якості нареченої Довгому Черновецький пропонував, на його думку, найвродливішу журналістку з Комсомольської правди в Україні, а також має намір засватати йому подругу своєї доньки Христини.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь