Переключиться на мобильную версию

Довгий закрив засідання. Київрада обрала нового секретаря і продовжила роботу

Заступник Київського міського голови - секретар Київради Олесь Довгий достроково закрив засідання сесії Київради через те, що в залі виникла напружена ситуація між виступаючими представниками громади та окремими депутатами.
Довгий закрив засідання
Довгий закрив засідання
segodnya.ua

Однак після оголошення про закриття сесії лідер однойменного Блоку Віталій Кличко повідомив про те, що в Київраді зібрано 61 підпис депутата за відсторонення Довгого від головування на цьому засіданні сесії і пред’явив йому відповідний документ.

Наразі сформовано тимчасову комісію і депутати, які підписали документ про відсторонення Довгого, мають намір продовжити роботу в сесійній залі.

Як стало відомо, документ про відсторонення секретаря Київради підписали 32 депутати від фракції БЮТ, 15 депутатів фракції Блоку Кличка, 9 – Блоку Литвина (всього у фракції 11 депутатів, документ не підписали в.о. заступника голови КМДА, депутат Київради Ігор Шовкун та заступник голови КМДА, начальник Головного управління житлового забезпечення Михайло Голиця ), 2 депутати від фракції Миколи Катеринчука та 3 депутати фракції Партії регіонів (Сергій Баранов-Мохорт, Яна Щербинська, Володимир Дейнега).

Коментуючи в інтерв’ю журналістам події в Київраді, Довгий сказав, що все, що сьогодні робили представники опозиційних фракцій, спрямовано на те, щоб не був прийнятий до розгляду бюджет столиці.

"Я переконаний, що наші опоненти, які зацікавлені в дестабілізації ситуації в Києві, будуть робити все від них залежне, аби не переходити до конструктивної роботи", - сказав Довгий.

Після відсторонення Довгого, депутати Київської міської ради продовжили засідання сесії і для цього обрали президію, нового голову, Рахункову комісію і секретаря для ведення протоколу.

У залі залишаються депутати, зокрема і від Блоку Леоніда Черновецького.

Відповідно до прийнятого рішення головою обрано представника фракції Блоку Катеринчука Олексія Резнікова, секретарем обрано представника фракції БЮТ Сергія Мельника, у президії місця зайняли Тетяна Меліхова (БЮТ), Віталій Кличко (Блок Кличка), Валерій Мошинський (Блок Литвина), Юрій Дмитрук (БЮТ), Валерій Карпунцов (Блок Кличка).

Разом з тим, до сесійної зали повернувся секретар Київради Олесь Довгий, відсторонений депутатами від ведення засідання, який заявив присутнім, що це засідання має стати предметом прокурорського розгляду, оскільки є "фальшем".

Після того, як Довгий залишив зал, депутатам вимкнули світло. У залі також присутні депутати від Партії регіонів Василь Горбаль та Інна Богословська.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь