Переключиться на мобильную версию

Ющенко проти кадрових перестановок у Кабміні: немає сенсу

Президент України Віктор Ющенко назвав можливі кадрові перестановки в Кабінеті міністрів "посадовим торгом". Він переконаний, що нові прізвища міністрів нічого не змінять через політику прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.
Ющенко не сумнівається у професіоналізмі та порядності Пинзеника
Ющенко не сумнівається у професіоналізмі та порядності Пинзеника
Фото Михайла Марківа

Про це повідомила прес-секретар Президента Ірина Ванникова сьогодні, 16 лютого, під час брифінгу, висловлюючи позицію Віктора Ющенка щодо відставки міністра фінансів Віктора Пинзеника.

Як зазначила Ванникова, Президент переконаний, що без системних політичних змін прізвища нових міністрів і їх професійний рівень не матимуть ніякого значення і змісту, "оскільки вони ставатимуть заручниками політики чинного прем'єр-міністра".

"Президент України не підтримує ініціативу прем'єр-міністра зайнятися "посадовим торгом" у період бюджетної кризи", - заявила Ванникова.

Вона також зазначила, що, на думку Президента, такий підхід є, принаймні, безвідповідальним.

Крім того, як повідомила Ванникова, Президент України Віктор Ющенко вважає, що заява міністра фінансів Віктора Пинзеника має стати знаковою для "самодостатніх і принципових міністрів" діючого уряду.

"Президент України розцінює заяву міністра фінансів Віктора Пинзеника про відставку як громадянський вчинок принципової людини", - сказала вона.

За словами прес-секретаря, Ющенко не сумнівається у професіоналізмі та порядності Пинзеника.

"На думку Президента, ця заява свідчить, що в чинному уряді жоден, навіть найбільш професійний міністр, не в змозі реалізувати свої знання та досвід", - сказала Ванникова.

Як повідомлялося, сьогодні, 16 лютого, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила про майбутні кадрові перестановки в уряді.

12 лютого Віктор Пинзеник написав заяву про звільнення з посади міністра фінансів України.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, говорячи про відставку Пинзеника, заявила: "Безумовно, виклики світової фінансової кризи не всі чиновники переносять. Не всі чиновники можуть працювати в екстремальних умовах. Не всі чиновники можуть адекватно реагувати на виклики, і тому найслабкіші залишають свої бойові позиції, йдуть і займаються іншими справами ".

Крім того, Президент України звернувся із поданням до Конституційного суду з проханням розтлумачити конституційний механізм заміни окремих членів уряду.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь