Переключиться на мобильную версию

Яценюк відмовився очолити Національний банк

Лідер Фронту змін, народний депутат Арсеній Яценюк відмовився стати головою Національного банку України.
Яценюк: Я не реагую ні на перше, ні на друге
Яценюк: Я не реагую ні на перше, ні на друге
tsn.ua

Про це повідомила прес-служба Ініціативи Яценюка Фронт змін.

Зокрема, у повідомленні наголошується, що під час інтерв'ю в програмі Факти з Оксаною Соколовою на телеканалі ICTV Яценюк заявив: "Людина, яка займається політикою, не повинна займатися грошово-кредитною системою. Тут потрібно вибирати".

Він підтвердив, що Секретаріат Президента пропонував йому зайняти посаду голови НБУ, однак лідер Фронту змін вважає, що такі пропозиції є нічим іншим, як спробами політичних сил прибрати з дороги конкурента.

"Їм потрібно змоделювати ситуацію, щоб кудись відправити Яценюка - на посаду міністра, на посаду голови Нацбанку, куди завгодно, тільки щоб він не стирчав на дорозі. Так було усе добре, і тут щось з'явилося. Більше того, не тільки з'явилося, а щось пропонує, починає висувати свої ідеї, отримує певну підтримку від людей. Це потрібно швидко прибрати", - переконаний Яценюк.

Він зазначив, що не реагує на такі, з першого погляду, яскраві пропозиції", і сказав, що вже зіткнувся із жахливою піарівською роботою, яку виконують політичні штаби, щоб прибрати з дороги конкурента". "Для цього застосовуються різні технології: і батіг, і пряник. Я не реагую ні на перше, ні на друге", - сказав він.

Яценюк вважає, що для нового голови Нацбанку важливий контакт з урядом і відсутність політичних амбіцій. Він додав, що якщо б прийняв пропозицію, то "загострення Тимошенко з Яценюком було б неймовірним. Бо до цього б додалася політична складова".

Щодо політичних амбіцій Яценюк заявив: "У мене є політична амбіція - змінити не Національний банк, а всю країну".

Як повідомлялося, Яценюк вважає за необхідне якомога швидше вирішити кадрові питання в Національному банку України для здійснення ефективних кроків із подолання кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь