Переключиться на мобильную версию

У Донецьку Ющенку підготували літак до Америки та гроші на дорогу

У Донецьку близько півтора тисяч осіб взяли участь у мітингу КПУ під гаслом Ющенко. Валіза. Америка.

Учасники акції, серед яких переважали люди похилого віку, з червоними прапорами, під акомпанемент радянських пісень пройшли колоною від пам'ятника Тарасові Шевченкові до площі Леніна.

Вони також привезли на площу макет літака із написом на борту Ющенко. Валіза. Америка. Поруч із літаком поставили урну з прозорого пластику, на якій було написано: Збір коштів на виліт Ющенка до Америки.

Учасники мітингу тримали у руках гасла Геть пост президента!, Україна не Ющенко, ми за дружбу із Росією!, Російській мові статус державної, Зупинимо фашизм, Скажемо НАТО ні! та ін., а також повітряні кульки чорного кольору із білим написом Лети, Ющенко.

У виступі на мітингу секретар КПУ Георгій Буйко заявив, що жити у країні простій людині стає "усе більш неможливо, що "пора" оголосити Ющенку народний імпічмент".

Перший секретар Донецького обкому КПУ, народний депутат Микола Кравченко затаврував ганьбою помаранчеву владу, звинуватив у змові з нею Партію регіонів та запропонував регіоналам якнайшвидше визначитися, за кого вони.

Як повідомлялося, близько 350 прихильників Комуністичної та Соціалістичної партій протестували проти політики Президента України Віктора Ющенка на мітингу у центрі Сімферополя.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь