Переключиться на мобильную версию

БЮТ закликає Черновецького добровільно піти у відставку

Фракція Блоку Юлії Тимошенко у Київраді закликає мера Києва Леоніда Черновецького добровільно скласти свої повноваження.
Черновецького закликають добровільно написати заяву про відставку
Черновецького закликають добровільно написати заяву про відставку
pics.rbc.ua

Про це повідомив голова фракції БЮТ у Київраді Олександр Зінченко.

За його словами, кияни не повинні чекати ще протягом цілого року до наступних виборів.

“Ми закликаємо Черновецького добровільно написати заяву про відставку через неспроможність виконувати свої обов’язки”, – заявив Зінченко.

Він зазначив, що сьогодні все більше депутатів Київради виступають проти політики чинного мера, проти його рішень починають голосувати ті, хто раніше цього не робив.

За словами Зінченка, у разі, якщо більшість, яка виступає проти Черновецького, буде з кожним голосуванням підтверджувати своє існування, то поступово можна буде підійти до розгляду кадрових питань.

На прохання журналістів Зінченко уточнив, що у разі утворення стійкої більшості вона розгляне питання відсторонення від ведення засідань секретаря Київради Олеся Довгого.

Також, фракція Блоку Юлії Тимошенко наполягає на законності ухвалених 12 лютого Київрадою рішень.

Зінченко зазначив, що “процедуру було повністю витримано”.

Тепер, за словами Зінченка, мер Києва Леонід Черновецький має протягом 5 днів розглянути ці рішення.

Лідер фракції БЮТ зазначив, що якщо у мера виникнуть до них зауваження, то рішення з його пропозиціями депутати розглянуть ще раз. Якщо ж протягом зазначеного строку зауважень не надійде, то рішення Київради набудуть законної сили, і їх можна буде оскаржити лише у судовому порядку, зауважив Зінченко.

Як повідомлялося, 12 лютого депутати опозиційних фракцій Київради, зокрема Блоку Кличка, БЮТ, за підтримки Блоку Литвина, Блоку Катеринчука і частини фракції Партії регіонів скасували рішення про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь