Переключиться на мобильную версию

Наливайченко: Затулін і Лужков фінансують політичні зборища в Україні

В.о. голови СБУ Валентин Наливайченко стверджує, що, згідно з наявною у Службі безпеки України інформацією, депутат Держдуми РФ Костянтин Затулін фінансує чергову політичну акцію, яка повинна пройти сьогодні в Одесі.
Наливайченко: До цього причетні ті люди, які вважають, що можна на території України спровокувати сепаратизм
Наливайченко: До цього причетні ті люди, які вважають, що можна на території України спровокувати сепаратизм
lenta.ru

Про це Наливайченко заявив в інтерв'ю Українській правді.

"Наприклад, зараз пан Затулін зібрав гроші на фінансування 17 лютого в Одесі чергового політичного, ну, не будемо говорити зборища, - зборів, як він вважає ..." - сказав Наливайченко.

Водночас, керівник СБУ зазначив, що певні російські політики використовують гроші, "які вони одержують у певних російських організаціях, для того, щоб фінансувати політичні зборища і своє перебування в Україні".

"Наприклад, - сказав Наливайченко, - рік тому ми говорили, що структури, наближені до уряду Москви, до пана Лужкова, причетні до незаконних фінансових операцій у Севастополі. Мова йшла про певні фінансові махінації з будівництвом, відкати. Потім ці кримінальні гроші, зароблені на нашій же території, вкладаються в антиукраїнські проекти ".

Також, за словами в.о. голови СБУ, справа, що стосується організації сепаратистського руху в Закарпатті вже перебуває в суді.

За словами Наливайченка, "дві людини, приписали собі звання лідерів русинів, насправді зробили це абсолютно безпідставно, тому що сам по собі русинський рух - це зовсім інші люди і зовсім інші громадські організації. А це - люди, які при зовнішньому фінансуванні вирішили спровокувати створення так званого сейму русинів, територіального об'єднання і заявити про окрему адміністративно-територіальну одиницю ".

На уточнююче запитання про те, хто фінансує ці організації, Наливайченко зазначив, що фінансування "зовнішнє, а точніше, російське". При цьому, за його словами, мова не йде про уряд Росії, а до цього причетні "ті люди, які вважають, що можна на території України спровокувати сепаратизм".

На запитання, чи має він на увазі Затуліна чи Лужкова, Наливайченко сказав, що "вони в тому числі. Це люди, які заїжджають на нашу територію в якості провокаторів, порушують законодавство України, ставлять під сумнів територіальну цілісність нашої держави ...".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь