Переключиться на мобильную версию

Черновецький написав книгу Як стати мільйонером?

Мер Києва Леонід Черновецький написав книгу під назвою Як стати мільйонером?, де ділиться секретами успіху в бізнесі і розповідає «життєву філософію».
Черновецький написав нову книгу
Черновецький написав нову книгу
ua.pravda.com.ua

Мер Києва Леонід Черновецький написав книгу Як стати мільйонером?, де ділиться секретами успіху в бізнесі і розповідає "життєву філософію".

На даний момент книга знаходиться у друкарні, анонс книги та її зміст можна прочитати на персональному інтернет-сайті Леоніда Черновецького.

Книга складається зі вступу та 11 глав, в числі яких Як розпочати власний бізнес?, Не заривати в землю свій талант, Початок шляху, Чесність у бізнесі, Яких помилок потрібно уникати. 

При цьому книгу можна прочитати на сайті, заплативши 24 гривні і отримавши онлайн-доступ до неї з одного комп'ютера протягом 7 днів з моменту оплати.

Як повідомлялося, 12 лютого Леонід Черновецький відкрив свій персональний інтернет-сайт.

У травні, напередодні позачергових виборів Черновецький написав і видав книгу Сповідь мера, яка під час виборчої кампанії роздавалися безкоштовно в агітаційних наметах блоку Черновецького, а після закінчення виборів продавалася на книжковій виставці по 10 гривень.

Черновецький має намір написати продовження Сповіді мера.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь