Переключиться на мобильную версию

Слідом за Дніпропетровськом без тепла залишиться Донецьк

Донецькміськтепломережа отримала офіційне повідомлення про те, що сьогодні, 18 лютого, об'єкти теплопостачання Донецька буде відключено від газу.
Жителі Донецька залишилися без тепла
Жителі Донецька залишилися без тепла
Сегодня

За оцінками фахівців, у випадку повного відключення котелень на відновлення нормальної роботи системи теплопостачання Донецька може знадобитися від декількох днів до місяця - залежно від температури зовнішнього повітря.

"Чим холодніше на вулиці, тим швидше ми дійдемо до так званої "точки замерзання", коли доведеться повністю скинути воду з наших мереж, щоб уникнути утворення крижаних "корків", - заявив головний інженер Донецькміськтепломережі Віталій Охременко.

Після цього він підкреслив, що доведеться виконати весь комплекс перезапускових заходів, який виконується на початку опалювального сезону - заповнення системи, тестова циркуляція теплоносія, усунення поривів, що виникли внаслідок термічної деформації трубопроводів, розпал котлів. "На це піде багато часу", - заявив Охременко.

Адміністрація теплопостачальних підприємств заявила, що нинішню ситуацію спровоковано неплатежами населення. Внаслідок постійних недоплат жителів Донецька за опалення і гарячу воду, тепломережа з початку опалювального сезону накопичила борг перед газовою компанією в обсязі 122 млн грн. Загальна заборгованість донеччан за послуги тепломережі становить аналогічну суму.

Учора заступник директора комунального підприємства Донецькміськтепломережа з економіки Микола Єрмоленко заявив, що в Донецьку за несплату з 19 лютого відключать від постачання гарячої води 139 житлових будинків, мешканці яких оплатили послуги теплопостачання на рівні 50% і нижче.

За його словами, "на сьогоднішній день, як вимушений захід, підготовлено і передано пропозицію у виконком про відключення гарячої води в 139 будинках, мешканці яких мають найбільшу заборгованість - 13 млн грн.".

Як повідомлялося, вчора, 17 лютого, від теплопостачання було відключено всі заклади та житлові будинки Дніпропетровська.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь