Переключиться на мобильную версию

Москаль заявив, що Балога подарував братові дипломатичний паспорт

Депутат Верховної Ради Геннадій Москаль із фракції НУ-НС просить МВС притягнути до відповідальності першого заступника голови Закарпатської обладміністрації Івана Балогу за користування пільгами та перевагами при незаконному отриманні дипломатичного паспо.
Москаль звинувачує Балогу
Москаль звинувачує Балогу
24.ua

Крім того, Москаль звернувся до МВС із проханням притягнути до відповідальності посадових осіб Міністерства закордонних справ, які незаконно видали Балозі цей паспорт.

Депутат заявив, що МЗС 10 листопада 2006 року незаконно видало дипломатичний паспорт рідному братові глави Секретаріату Президента Віктора Балоги, повідомляє сайт Народної самооборони.

За словами Москаля, дипломатичний паспорт можуть отримати тільки голови обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій на термін виїзду у службове відрядження за кордон.

"Однак у зв'язку з тим, що 10 листопада 2006 року Івану Балозі виповнилося 40 років, йому за рахунок держави рідний брат Віктор зробив подарунок у вигляді дипломатичного паспорта", - додав депутат.

Раніше Москаль заявив про те, що пілотами особистого літака голови Секретаріату Президента Віктора Балоги є громадяни США.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь