Переключиться на мобильную версию

У Києві знову знизили тиск газу

Вчора, 17 лютого, УМГ Київтрансгаз вже вкотре знизив тиск газу на ТЭЦ-5 та ТЭЦ-6 АК Київенерго. Про це повідомили у прес-службі енергокомпанії.
Згідно із повідомленням, у результаті зниження тиску температура теплоносія на ТЕЦ впала із 73 ° С до 68 ° С. Пониження тиску газу продовжується через борг АК Київенерго перед газопостачальними компаніями, який, у свою чергу, утворився внаслідок небажання Київської міської державної адміністрації компенсувати різницю між тарифом та економічно обґрунтованими витратами на виробництво теплової енергії. За даними прес-служби, борг КМДА перед Київенерго на сьогодні досяг уже 1,4 млрд. грн.

"Таке зниження тиску газу є критичним для роботи ТЕЦ. Подальше обмеження призведе до аварійного відключення блоків. Таким чином, може повторитися ситуація грудня 2008 року, коли на декілька днів кияни залишалися без належного опалення та гарячої води", - цитує прес-служба технічного директора АК Київенерго Юрія Гладишева.

Нагадаємо, у січні поточного року тиск газу на київських ТЕЦ було знижено газопостачальними компаніями вдвічі, у результаті чого АК Київенерго перейшла на використання мазуту для вироблення електричної енергії і частково - теплової.

"Для того, щоб підтримати на належному рівні температуру теплоносія, Київенерго змушене використовувати мазут, який призначений для виробництва електричної енергії", - додав Гладишев.

Як повідомлялося, вчора, 17 лютого, від теплопостачання були відключені усі заклади та житлові будинки Дніпропетровська.

Донецькміськтепломережа отримала офіційне повідомлення про те, що сьогодні, 18 лютого, об'єкти теплопостачання Донецька будуть відключені від газу.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь