Переключиться на мобильную версию

Тимошенко просить не маніпулювати поняттям «дефолт» у «брудній президентській кампанії»

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко закликає політиків і посадових осіб відмовитися від використання поняття "державний дефолт" з корисливою метою.
Тимошенко просить не маніпулювати поняттям «дефолт»
Тимошенко просить не маніпулювати поняттям «дефолт»
rbc

"Мені дуже шкода, що в цій брудній президентській кампанії, яку українські політики, на жаль, вже почали, слово дефолт використовується просто як додатковий інструмент впливу на міжнародні фінансові організації, на рейтингові агентства, аби просто знищити Україну", - заявила прем’єр на брифінгу в середу в Києві.

"Я хочу звернутися до всіх українських політиків і посадових осіб - припиніть маніпулювати цим словом! У світі не прийнято говорити це слово вголос, коли для цього немає абсолютно жодних підстав...Не робіть брудну політику на таких сильних словах!", - закликала Тимошенко.

Прем’єр запевнила, що держава, а також держпідприємства "виплачують усі кредити, які бралися протягом попередніх 17 років, своєчасно, в повному обсязі, обслуговують відсотки".

"Можу сказати: сьогодні у секторі немає жодного питання, аби порушувати і взагалі говорити вголос таке слово як дефолт", - підкреслила Тимошенко.

Як повідомлялося, Тимошенко відмовляється коментувати заяву Міністерства закордонних справ України про можливе оголошення посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна персоною нон-грата в Україні.

Більшість українців вважають, що в своїх діях Тимошенко керується особистими інтересами або ж інтересами свого оточення.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь