Переключиться на мобильную версию

КС знову відмовив Ющенку у розгляді конституційності дій Кабміну

Конституційний суд України відмовився відкрити провадження за поданням Президента про конституційність ліквідації Кабінетом міністрів Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення.
КС знову відмовив Ющенку
КС знову відмовив Ющенку
president.gov.ua

Як повідомив Кабмін, Суд прийняв таке рішення на засіданні 11 лютого, обґрунтувавши його невідповідністю конституційного подання нормам законодавства та невідомістю порушених питань суду.

Також подання Президента стосувалося низки питань про здійснення державного контролю за якістю ліків і заходів Кабміну щодо стабілізації цін на ліки.

Таким чином, рішення уряду, яке опротестовано Ющенком, відновило свою дію, підкреслили в Кабміні.

Нагадаємо, в жовтні 2008 року 48 депутатів Верховної Ради просили Конституційний суд оцінити конституційність ліквідації Кабінетом міністрів Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення.

Кабмін ліквідував Держслужбу ліків 10 вересня. Тоді ж уряд повернув Державній інспекції з контролю якості лікарських засобів Міністерства охорони здоров'я статус органу виконавчої влади.

Нагадаємо, днями управління зв'язків із ЗМІ Секретаріату Кабміну повідомило, що КС припинив провадження за поданням Президента щодо конституційності рішення Кабміну про вихід з угоди із компанією Vanсo про розподіл вуглеводнів, які здобуто у шельфі Чорного моря. Крім того, прес-служба Президента наголосила, що Суд не відновлював рішення Кабміну про припинення угоди з Vanco.

Прем'єр-міністр України назвала перемогою уряду рішення Конституційного суду про відмову в розгляді цієї справи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь