Переключиться на мобильную версию

Влада закликала українців вчасно платити за комунальні послуги

Міністерство із питань житлово-комунального господарства закликає українців вчасно оплачувати житлово-комунальні послуги, - повідомив міністр ЖКГ Олексій Кучеренко.
Держава закликає вчасно оплачувати житлово-комунальні послуги
Держава закликає вчасно оплачувати житлово-комунальні послуги
dt.ua

Він заявив, що стурбований ситуацією, яка склалася із оплатою теплокомуненерго за споживані енергетичні ресурси.

Зокрема, він зазначив, що, згідно із даними Національної акціонерної компанії Нафтогаз України, з початку року заборгованість теплокомуненерго за споживаний природний газ зросла на 1,9 млрд. гривень.

Міністр підкреслив, що дана ситуація зумовлена двома причинами: заборгованістю бюджетних підприємств та падінням рівня дисципліни при оплаті житлокомунпослуг населенням.

"Я із великою стурбованістю констатую, що населення вирішило поекспериментувати що буде, якщо не оплачувати житлово-комунальних послуг. Я закликаю наших шановних добропорядних українців вчасно оплачувати житлово-комунальні послуги", - сказав він.

Кучеренко запевнив, що держава вживе всіх необхідних заходів, щоб ліквідувати заборгованість бюджетних організацій, а також для своєчасного виділення передбачених у бюджеті коштів для компенсації різниці між тарифами на послуги ЖКГ для населення і їхню собівартість.

На думку міністра, державі необхідно поступово відмовлятися від практики фактичного прощення боргів теплокомуненерго за допомогою механізму компенсації різниці у тарифах.

Нагадаємо, сьогодні Нафтогаз України заявив про можливе погіршення ситуації щодо розрахунків із ВАТ Газпром у результаті катастрофічного зростання заборгованості підприємств комунальної теплоенергетики перед підприємствами компанії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь