Переключиться на мобильную версию

Янукович про кризу: Нам не допоможе ні Захід, ні Схід

Найближчими днями Партія регіонів представить антикризову програму.

Про це сказав лідер Партії регіонів Віктор Янукович сьогодні на засіданні очолюваного ним опозиційного уряду.

Він зазначив, що програму було підготовлено раніше, але "багато чого змінилося в гіршу сторону", і тому необхідно її допрацювати.

За його словами, буде підготовлено програму, "яка дозволить шукати різні засоби, як захистити країну від кризи".

Янукович підкреслив, що ситуація в країні усе більше погіршується. За його словами, на сьогоднішній день відключаються від тепла південно-східні регіони України. Він зазначив, що в Донецьку люди об'єдналися в загони самооборони і не дозволяють відключати опалення чиновникам, якими керують з Києва.

Лідер Партії регіонів наголосив, що якби "люди були (мова йде про владу) відповідальними, як вони себе називають - патріотами і демократами, вони б давно вже піднялися з крісел і пішли на суд народний".

"Нехай люди скажуть, кому вони довіряють у цій країні", - додав Янукович. За його словами, "чим більше вони тягтимуть час, тим більше ситуація погіршуватиметься".

Янукович зазначив, що "ніхто нам не допоможе - ніякий ні Захід, ні Схід, якщо ми самі не згуртується в нашій країні і не дамо відповіді, як боротися з цією кризою".

Як повідомлялося, Янукович запропонував Верховній Раді ініціювати питання про перегляд бюджету на 2009 рік, а також закликав розглянути зміни в закон про оподаткування власників транспортних засобів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь