Переключиться на мобильную версию

Мешканці Івано-Франківська перешкодили газовиками відключити котельню

Учора, 18 лютого, мешканці одного з мікрорайонів Івано-Франківська вчинили опір газовиками, які намагалися відключити котельню.

Як повідомили в Івано-Франківськгаз, 18 лютого працівники компанії збиралися відключити від газопостачання котельню на вулиці Хіміків, 17 в Івано-Франківську.

Однак люди, які проживають за цією адресою, вчинили організований опір місцевим газовикам. Тому відключення котелень зараз призупинено.

Водночас, Івано-Франківськгаз у своєму зверненні заявив, що склалася надзвичайна ситуація, яка загрожує обмеженням постачання природним газом всіх споживачів Івано-Франківської області.

Газовики нагадують, що на лютий компанії Івано-Франківськтеплокомуненерго не виділено планових обсягів споживання природного газу (лімітів), а заборгованість підприємства за газ становить понад 41 млн. грн.

Івано-Франківськгаз, за їхніми словами, двічі опломбовував котельні, оскільки тепловики не уклали договорів про закупівлю природного газу і, до того ж, не здійснюють розрахунків за спожитий природний газ. Однак тепловики самовільно зривали пломби і відновлювали газопостачання.

"Самовільне втручання в газотранспортну систему суспільства без участі відповідних кваліфікованих фахівців Івано-Франківського управління експлуатації газового господарства є неприпустимим і може призвести до виникнення ситуацій з непередбачуваними наслідками, у тому числі техногенних аварій", - заявили газовики.

Такі дії, за їхніми словами, не дозволяють підприємству гарантувати безаварійний і безперебійний принцип газопостачання інших споживачів.

"Крім того, самовільний відбір природного газу з трубопровідної системи може призвести до її розбалансування, а також до обмеження подачі газу на Івано-Франківськ і область в цілому через газорозподільні станції ДК Укртрансгаз, наслідком чого буде зупинка промислових підприємств, перебої з газопостачанням бюджетних організацій та населення, що спровокує соціальну напруженість ", - додали газовики.

Нагадаємо, кілька днів тому Івано-Франківськтеплокомуненерго припинило гаряче водопостачання Івано-Франківська для економії газу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь