Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Черновецький введе податки на кондиціонери, салюти та холостяків

Київський міський голова Леонід Черновецький планує за рахунок введення нових комунальних зборів та діяльності комунальних підприємств втягнути у тіньовий бюджет Києва від 30 до 40 млрд. грн.
Черновецькому залишилося тільки оподаткувати холостяків та кондиціонери
Черновецькому залишилося тільки оподаткувати холостяків та кондиціонери
Фото Тараса Бондаренка

Це вдвічі перевищує суму, закладену в офіційному проекті міського бюджету на 2009 рік, - пише тижневик Коментарі.

Зокрема, мерія має намір стягувати збори за супутникові тарілки та кондиціонери. Власників супутникових антен зобов'яжуть платити по 50 грн. на місяць після підписання спеціального договору із відділами районних адміністрацій благоустрою.

Для власників кондиціонерів збираються встановити збір розміром у 24,5 коп. за кожну спожиту кВт / год. Отже, їхні витрати на електроенергію подвояться, за рахунок чого мер планує заробити до кінця року додаткові 1 млрд. грн.

Найбільше не пощастить мобільним операторам. За інформацією Коментарів, Київська адміністрація уже приступила до створення комунального підприємства, із яким усі мобільні компанії, - власники вишок-ретрансляторів мобільного зв'язку за місяць зобов'язані переукласти договори оренди на такі вежі.

За попередніми розрахунками КМДА, кожна із таких вишок мобільного оператора обійдеться майже у 100 доларів на місяць, у результаті чого у тіньовий бюджет Черновецькому вдасться залучити до 20 млн. грн.

Також у найближчому майбутньому планують оподаткувати салюти. За словами начальника Головного управління надзвичайних ситуацій Віталія Пшеничного, запускати феєрверки можна буде тільки із спеціально обладнаних майданчиків та за невелику плату, яку затвердить Київрада.

Спеціальна комісія Київради уже вивчила десять районів, попередньо визначивши 79 місць для любителів піротехніки. Паралельно комісія розробляє систему штрафів для порушників порядку.

Також, за інформацією Коментарів, столичний мер хоче створити КП під умовною назвою Дві обручки, яка об'єднає всіх фотографів та операторів, що працюють на весіллях. Їхні послуги будуть обов'язковими для всіх молодят за тарифами, встановленими Київрадою.

У прейскуранті оригінальних та дорогих пропозицій у рамках діяльності весільного КП - оренда міських автомобілів, які залишилися після відомого аукціону в автопарку КМДА, а також можливість сфотографуватися із мером Черновецьким. У вартість цієї послуги буде входити також подарунковий диск шлягерів 80-х років у виконанні Черновецького.

Не забуде місто і про холостяків. Так, за інформацією тижневика, Черновецький хоче не тільки відновити цей вид оподаткування, але й примусити холостяків заплатити недоїмку за останні три роки (максимальний термін стягнення несплачених податків). Податок на холостяків планують зробити доповненням до комунальному податку. Зараз всі роботодавці Києва сплачують комунальний податок у розмірі 3% від фонду оплати праці. Якщо ж на підприємстві працює холостяк, то цей податок підвищується до 6%.

"Перелік ініціатив міського мера невичерпний. Більшість своїх операцій він має намір проводити через комунальні підприємства - неформальні інститути тіньового бюджету", - зазначив член бюджетної комісії Київради Сергій Мельник.

За його словами, найближчим часом Черновецький планує створити ще й цілу мережу комунальних фаст-фудів, СТО та автомийок.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь