Переключиться на мобильную версию

Три нові станції метро в Києві можуть відкритися в серпні

Компанія Київметробуд допускає відкриття спорудженої ділянки Куренівсько-Червоноармійської лінії метро від станції Либідська у бік житлового масиву Теремки у серпні за наявності достатнього фінансування на його добудову.
Відкриття нових станцій метро
Відкриття нових станцій метро
flickr.com

"Я вважаю, що на День Незалежності можна на гарному рівні зробити цю пускову ділянку", - сказав генеральний директор компанії Володимир Петренко.

Він зазначив, що будівельні роботи на цій ділянці ведуться в мінімальному обсязі через відсутність коштів у замовника будівництва - комунального підприємства Київський метрополітен.

Тому термін можливого відкриття станцій в серпні Петренко назвав тільки за умови, що з березня Київметробуд почне отримувати кошти на ведення будівництва від замовника сповна.

Петренко додав, що на добудову ділянки необхідно 250 млн гривень без обліку боргу Київського метрополітену у розмірі 189 млн гривень за роботи, які виконано в 2008 році.

На даний момент будівельна готовність усіх трьох станцій пускової ділянки складає 95-97%.

Водночас, він повідомив, що має інформацію про бажання КМДА розділити виконання гірничопрохідних робіт від комплексу спеціальних і монтажних робіт.

На думку Петренка, такий розподіл зруйнує відпрацьовану компанією протягом багатьох років схему будівництва метро і спричинить затягування завершення робіт на ділянці.

Він нагадав, що Київміськадміністрація повинна прийняти принципове рішення стосовно продовження будівництва лінії від Васильківської у бік Одеської площі.

Він додав, що два тунелепрохідні комплекси, що знаходяться на Васильківській, можуть одразу направити в бік Одеської площі, а їх демонтаж і витягування на поверхню буде нелогічним.

Нагадаємо, сьогодні компанія Киїметробуд завершила будівництво перегінних тунелів на дільниці Куренівсько-Червоноармійської лінії метро від станції Либідська до Васильківської.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь