Переключиться на мобильную версию

Кучма: З Ющенком я ні разу не зустрічався після обрання його Президентом

Екс-президент України Леонід Кучма вважає, що зараз в країні немає лідера, а головними претендентами на посаду Президента у 2009/2010 році він називає прем'єра Юлію Тимошенко і лідера ПР Віктора Януковича.

Про це він заявив у інтерв'ю дніпропетровській газеті Наше місто.

"Сьогодні немає лідера, здатного не на словах, а на ділі запропонувати програму об'єднання всієї країни, а не окремої частини народу", - сказав Кучма.

"Хоча, безсумнівно, жорстка (якщо не сказати жорстока) боротьба розгорнеться між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко. Ці два реальних претенденти проглядаються. Але розвиток економічної ситуації, криза в Україні можуть переплутати карти багатьом гравцям і до кінця виборчої кампанії розставити зовсім інші акценти" , - додав екс-президент.

При цьому Кучма заявив про необхідність припинити розмови про позачергові президентські й парламентські вибори.

"А ось після чергової кампанії з виборів Глави держави, яка повинна пройти чітко у відповідності з Конституцією, мабуть, необхідно буде провести позачергові парламентські вибори", - сказав він. Кучма також зазначив, що на наступних виборах "кандидат повинен бути" прив'язаний "і до партії, і до виборчого округу.

"З нинішнім же складом Верховної Ради, яким би розумним не був майбутній Президент, нічого у нього не вийде. Адже при розстановці сил 50 на 50 в парламенті процес прийняття невідкладних, вкрай необхідних країні законів буде пригальмовано. А щоб прибрати бардак з місцевих рад, їх депутатів слід обирати за мажоритарною системою ", - сказав Кучма.

При цьому Леонід Кучма зазначив, що з нинішнім керівництвом країни не має жодних контактів. "З Ющенком я жодного разу не зустрічався після того, як він став Президентом. Ну а з Тимошенко у нас давня любов . Відповідаючи на уточнююче запитання, як складаються стосунки з Віктором Януковичем, екс-президент відповів:" Давати поради та рекомендації можна тим, хто їх хоче почути, а головне - їх зрозуміти ".

Нагадаємо, раніше Кучма заявив, що не поділяє політику, яку проводить українська влада у газовому конфлікті з Росією.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь