Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: Черновецький відпочиває в Ізраїлі на Мертвому морі

Київський міський голова Леонід Черновецький перебуває в Ізраїлі і відпочиває на Мертвому морі.

Як пише ізраїльський сайт IzRus, посилаючись на свої джерела, Черновецький зі своїми близькими відпочиває в Ізраїлі, на Мертвому морі, в одному з елітних готелів.

Черновецький прибув до країни в п'ятницю, 20 лютого, і під час його відпустки обов'язки голови адміністрації Києва виконує Анатолій Голубченко.

Джерела в Україні стверджують, що Черновецький обрав відпочинок на Мертвому морі з "медичних причин", і збирався піти у відпустку ще в кінці грудня 2008 року.

Між тим, як зазначають джерела в Ізраїлі, Черновецький взяв участь у святкуванні в кінці минулого тижня в одному з ресторанів в Тель-Авівського порту дня народження одного українського великого бізнесмена.

Відзначавший своє 40-річчя олігарх з ініціалами А. К., не хотів, щоб його свято, на яке спеціально прилетіли великі бізнесмени з СНД, було затьмарено набігом "папарацці", і постарався зберегти свято і своє ім'я в таємниці. За словами деяких джерел, мова йде про якогось Аркадія Кіпермана, але точної інформації про цього "засекреченого іменинника" немає.

Як повідомлялося, Черновецький перебуває у відпустці з 19 лютого 21 березня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь