Переключиться на мобильную версию

У Броварах чоловіка вбили через пачку йогурту

Бровари Київської області двоє чоловіків у пошуках грошей на випивку намагалися продати йогурт. Отримавши відмову, один з них убив випадкового зустрічного.
Відмовившись купувати йогурт, чоловік поплатився життям
Відмовившись купувати йогурт, чоловік поплатився життям
seebiz.eu
Про це повідомили в ГУ МВС України в Київській області. Жертвою зловмисника став 40-річний Анатолій з Вінниці. Приїхавши в Київську область на заробітки, він підробляв в одному з гаражних кооперативів міста Бровари двірником.

В один із днів у гаражний кооператив зайшли хлопці і запропонували сторожу купити в них за низькою ціною йогурт. Літній чоловік погодився і придбав для себе блок молочного продукту. На отримані гроші продавець Іван разом з товаришем купив дві пляшки горілки. Розпивати спиртне молодим людям було ніде, і вони вирішили повернутися в гаражний кооператив. Але сторож відмовив їм у компанії. У цей час на другий поверх сторожки піднімався Анатолій.

Як зазначають у міліції, "в силу своєї доброти він запросив незнайомих йому хлопців у своє службове приміщення, де й почалося застілля". Коли спиртне закінчилося, хлопці почали вимагати щоб Анатолій купив у них йогурт, що залишився. Він відмовився, оскільки не мав грошей. Через це між чоловіками виникла суперечка. Обурений Іван схопив зі столу ніж і ним щосили вдарив у серце Анатолія, а після здійсненого чоловіки втекли.

На шум прибіг сторож, але врятувати чоловіка не вдалося. Зловмисника правоохоронці затримали на наступний день. 25-річному Івану, уродженцеві Чернігівській області, загрожує ув'язнення терміном від семи до п'ятнадцяти років.

Як повідомлялося, у січні в Чернігівській області міліція затримала злочинців, які здійснили в кінці минулого року потрійне вбивство. Зокрема, вони вбили двох пенсіонерів, у яких намагалися вкрасти курей.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь