Переключиться на мобильную версию

ЄС незадоволений політичною ситуацією в Україні

У Європейському союзі вважають, що суперечки Тимошенко і Ющенка дестабілізують Україну.
ЄС незадоволений політичною ситуацією в Україні
ЄС незадоволений політичною ситуацією в Україні
mignews.com.ua

Про це у вівторок, 24 лютого, у Брюсселі заявила спікер генерального секретаря Європейської ради Христина Галлах, пише Українська правда.

Галлах підкреслила, що "ми незадоволені політичними процесами в Україні. ЄС багато інвестував у політичну стабільність України".

Як розповіла спікер, "я особисто дуже часто супроводжувала пана Солану під час відомих круглих столів в 2004-2005. Ми були тією групою країн, що наполягала на тому, що вибори повинні були бути чесними, ми наполягали на новому турі виборів, ми проводили моніторинги, ми були сповнені ентузіазму, щоб підтримати демократію в Україні".

Окрім того, Галлах додала, що "те, що ми бачимо останнім часом в Україні - досить серйозні політичні суперечки, сутички - нас трохи лякає. Коли ми бачимо, що парламент не працює, це означає, що все не так добре".

Галлах нагадала, що сам Солана намагався обговорювати цю проблему із Президентом Виктором Ющенком, прем'єром Юлією Тимошенко, спікером Владимиром Литвином, лідерами різних партій.

Галлах додала, що стабільність України важлива для усього регіону, оскільки вона географічно розташована в центрі континенту.

Тим часом, у Європейській комісії сподіваються на виконання Україною усіх умов для одержання другого траншу від Міжнародного валютного фонду.

Про це українським журналістам у вівторок у Брюсселі сказала еврокомісар із зовнішніх зв'язків і політики сусідства Бенита Ферреро-Вальднер, відповідаючи на запитання про допомогу ЄС Україні в подоланні фінансової кризи.

За її словами, у ЄС сподіваються, що Україна все-таки одержить кредит, що залишився, від МВФ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь