Переключиться на мобильную версию

Київрада скасувала завтрашнє засідання

Погоджувальна рада лідерів фракцій Київської міської ради скасувала проведення запланованого на 26 лютого пленарного засідання через неготовність до затвердження проекту міського бюджету на 2009 рік.
Перенесення сесії на 2-6 березня
Перенесення сесії на 2-6 березня
Сегодня

Про це повідомив Блок Юлії Тимошенко в Київраді. 24 лютого, зазначили в прес-службі Блоку, відбулися засідання погоджувальної ради та президії Київради, на яких і було прийнято рішення про перенесення запланованої сесії.

Погоджувальна рада також вирішила провести сесію щодо затвердження міськбюджету-2009 після повної готовності проекту, орієнтовно 2-6 березня.

При цьому БЮТ висловив обурення неучастю у бюджетному процесі мера Києва Леоніда Черновецького.

У зв'язку з цим блок закликає мера негайно повернутися з відпустки в Київ і очолити бюджетний процес.

Нагадаємо, Черновецький пішов у відпустку з 19 лютого до 21 березня. Під час відпустки він знаходиться на лікуванні в одній із закордонних клінік, попередній діагноз, який поставлено меру, - запалення легенів. Крім того, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що київський міський голова знаходиться в Ізраїлі і відпочиває на Мертвому морі.

Київрада має намір прийняти міськбюджет-2009 із доходами 15,607 млрд гривень і витратами 15,607 млрд гривень. Раніше планувалося, що сесія щодо затвердження міськбююджету-2009 відбудеться 26 лютого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь