Переключиться на мобильную версию

Завтра в Києві розпочнеться довгострокова акція протесту проти дій Черновецького

Довгострокова акція протесту, яку організовують підприємці, а також медики проти порушення законодавства з боку київського міського голови Леоніда Черновецького, розпочнеться 26 лютого перед мерією Києва.
Кияни виступають проти порушення законодавства
Кияни виступають проти порушення законодавства
glavred.info

Про це на прес-конференції в середу заявив голова Національного комітету порятунку бізнесу Валерій Черненко.

"Ми починаємо 26 лютого загальноукраїнський страйк на основі київської організації щодо порушень законодавства та умов ведення бізнесу в Києві", - заявив Черненко.

"Бізнес сьогодні налаштований критично - буде поставлено намети, розведено польову кухню, і там житимуть представники бізнесу та інших верств населення, поки не буде вирішено питання", - підкреслив він.

За його словами, всього в акції візьмуть участь представники 23 асоціацій підприємців, зокрема, вантажо - і пасажироперевізники Києва та області, підприємці сфери ритуальних послуг, підприємці, що працюють у малих архітектурних формах, а також медики.

"Усі вони об'єднуються під єдиним гаслом - надати легітимність рішенням, які затверджено депутатами Київради 12 лютого, і оголосити меру столиці кворум недовіри", - підкреслив Черненко.

Він також зазначив, що секретар Київради Олесь Довгий скасував сесію, яку було заплановано на 26 лютого, що перешкоджатиме підтвердженню рішень, які було прийнято Київрадою 12 лютого.

Крім того, підприємці вимагають термінового проведення сесії 26 лютого, і цю вимогу вже підтримали фракції БЮТ, Блоку Кличка, Блоку Литвина, а також Партії регіонів.

При цьому Черненко спростував інформацію про те, що вантажо - і пасажироперевізники мають намір 26 лютого заблокувати рух на Хрещатику.

Він зробив акцент, що підприємці-перевізники є законослухняними громадянами, а в Києві заборонено проїзд вантажного транспорту в денний час.

Черненко також заявив, що для участі в акції прибувають делегації і з інших міст, зокрема, Дніпропетровська, Донецька, Львова та Дніпродзержинська.

"Я думаю, що це буде рух, який, можливо, стане початком нового Майдану", - також заявив він.

Водночас, голова Київської профспілки працівників охорони здоров'я Лариса Комаровська повідомила, що до акції має намір приєднатися і профспілка медиків.

"Ми (сфера охорони здоров'я в Києві) вступили в цей рік із боргом 310 млн. грн. по захищених статтях, і впевненості в тому, що ці борги погасять, у нас поки що немає", - заявила вона.

Зокрема, вона підкреслила, що Київська міськадміністрація виділяє недостатню кількість коштів для фінансування закупівлі медикаментів, забезпечення харчування в лікарнях, а також для виплати заробітної плати.

За оцінкою організаторів акції, у ній мають взяти участь 26 лютого до 10 тисяч осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь