Переключиться на мобильную версию

Перегляд держбюджету: Ющенко запевнив G-7, що зможе переконати Тимошенко

Президент України Віктор Ющенко висловив упевненість, що йому вдасться переконати прем'єр-міністра Юлію Тимошенко у необхідності термінового перегляду державного бюджету.
Віктор Ющенко: Це неадекватна безвихідна позиція ...
Віктор Ющенко: Це неадекватна безвихідна позиція ...
president.gov.ua

Зокрема, сьогодні під час зустрічі з послами країн G-7 (Великої сімки), Ющенко підкреслив, що перегляд державного бюджету необхідний для відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Він зазначив, що буде робити все, щоб зміни до бюджету і антикризовий пакет були прийняті найближчим часом, а також розповів послам, що поки прем'єр-міністр України дотримується думки, що бюджет у першому півріччі переглядати недоцільно.

"Це неадекватна безвихідна позиція, яку необхідно переглянути. Я думаю, у мене знайдуться аргументи, щоб переконати уряд", - сказав Президент.

Він також розповів, що у нього є відчуття, що українська влада близька до того, щоб прийти до спільного знаменника щодо всіх важливих питань, які дадуть можливість відновити співпрацю з МВФ.

Як уже повідомлялося, Ющенко в ході зустрічі з послами також запевнив їх, що Україна відновить діалог з МВФ найближчим часом. "Ми пропрацювали лист до МВФ разом з прем'єром, головою Верховної Ради, і думаю, що сьогодні-завтра цей документ буде доопрацьовано", - сказав Президент.

Також він повідомив, що завтра вранці проведе нараду з головою парламенту, прем'єром і керівництвом НБУ, "щоб остаточно узгодити неузгоджені позиції, щоб сформувати єдину консолідовану позицію у переговорах з МВФ". Між тим, прес-секретар Ющенка повідомила, що на завтрашню антикризову нараду запрошений і лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Посли країн G-7, в свою чергу, висловили впевненість, що Президент України, прем'єр-міністр і парламент повинні проводити спільну ефективну політику по виведенню країни з кризи.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь