Переключиться на мобильную версию

Луценко: Міліція не буде заважати законним акціям протесту

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко гарантує, що міліція не буде перешкоджати проведенню акцій і мітингів, які відбуваються у рамках закону.
Луценко пообіцяв не заважати законним акціям протесту
Луценко пообіцяв не заважати законним акціям протесту
Фото: Корреспондент

Луценко нагадав журналістам у четвер, що міліція, в першу чергу, охороняє права людей і їхнє право на протест.

"Ніякі законом дозволені, Конституцією гарантовані протестові акції людей не матимуть жодного силового опору від МВС. Це повна моя гарантія, це повна моя громадянська і політична позиція", - підкреслив міністр.

З іншого боку, за словами міністра, такі акції повинні відбуватися в рамках закону і учасники таких мітингів не повинні порушувати права інших людей.

Зокрема, Луценко навів приклад домовленості між міліцією та протестуючими вантажоперевізниками, що вони протестують і "при цьому не страждає вся столиця через ймовірне блокування центральних магістралей".

"Тільки у випадку, коли хтось надумає повністю паралізувати життя столиці, або навіть країни, тоді міліція вживатиме жорстких заходів. До того часу, міліція буде захищати права людей, які критично не порушують права інших громадян", - наголосив Луценко.

Як повідомлялося, Луценко вважає, що найбільш ефективним методом розгону агресивно налаштованих демонстрантів є дозволені законом сльозоточиві гази.

Також Луценко заявив, що міліція не допустить державного перевороту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь