Переключиться на мобильную версию

Понад 75% випускників виявили бажання пройти тести українською мовою

Інформаційний центр незалежного оцінювання повідомив, що завершується реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2009 року.
Понад 75% українських випускників виявили бажання пройти тести державною мовою
Понад 75% українських випускників виявили бажання пройти тести державною мовою
dt.ua

Станом на ранок 27 лютого вже зареєстровано 353 тисячі 632 випускники цього року і минулих років.

76,2% зареєстрованих учасників мовою своїх тестових завдань обрали українську, 23,5% - російська. Найменше охочих протестуватися польською мовою - один заявник, який бажає здати тест з історії України.

Кримсько-татарську мову обрали три учасники, які хочуть пройти на ній тестування з математики та фізики.

Найбільше бажаючих стати студентами цього року зареєструвалося у Донецькій (30062) та Дніпропетровській областях (27698), менше всього - 5675 - в Чернівецькій. У Києві зареєстровано 20277 учасників оцінювання.

Нагадаємо, що в цьому році зовнішнє тестування буде проходити з 6 травня по 5 червня і буде охоплювати вісім предметів: історію України, математику, фізику, хімію, біологію, географію та іноземні мови (англійська, французька, німецька та іспанська).

Під час реєстрації кожен з майбутніх учасників тестування для його проходження може обрати не більше 5 предметів і одну з шести мов, якою ведеться навчання в системі вітчизняної середньої освіти: українська, російська, угорська, молдовська, польська, кримсько-татарська та румунська.

Це не стосується тестування з української мови та літератури та іноземних мов.

Обрану мову, як і перелік предметів, кожний зареєстрований учасник може змінити, але тільки один раз і тільки до моменту офіційного завершення реєстрації - 3 березня 2009 року.

Нагадаємо, 18 лютого Кримський парламент ухвалив рішення про те, що щорічно зовнішнє незалежне оцінювання знань випускників шкіл повинне проходити тією мовою, яку бажає випускник.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь