Переключиться на мобильную версию

Міліція Одеси просить ВО Свободу не проводити акцію проти сепаратизму

Керівництво Управління Міністерства внутрішніх справ України в Одеській області проводить переговори із організаціями, які планують провести свої акції 28 лютого.
ВО Свободу просять не проводити акцію протесту
ВО Свободу просять не проводити акцію протесту
intv-inter.net

Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник начальника облуправління міліції Дмитро Фучеджі.

Зокрема, як поінформував Фучеджі, напередодні "одна із громадських організацій планувала провести так званий Російський марш, однак не змогла йти за законною процедурою - відіслати повідомлення про це міській владі, оскільки у цій організації не було печатки".

Тому ініціатори цієї акції попросили керівництво іншої громадської організації, а саме: Військо вірних козаків чорноморських подати заявку на проведення акції Єдність 28 лютого, а також взяти у ній участь - з метою забезпечення громадського порядку.

Однак, зазначив Фучеджі, з урахуванням того, що ряд громадських організацій національно-демократичного спрямування оприлюднив заяви про плановану протидію проведенню акції, то організація Військо вірних козаків чорноморських, щоб не загострювати ситуації, вирішила захід скасувати.

Тепер же обласна організація Всеукраїнського об'єднання Свобода має намір провести 28 лютого акцію За єдність України, проти сепаратизму на тій самій Соборній площі міста.

"Ось співробітники міліції тепер просять активістів Свободи, - зазначив Фучеджі, - також скасувати заплановану акцію", щоб уникнути непередбачених інцидентів.

Заступник начальника облуправління міліції також прокоментував заяву голови МВС Юрія Луценка про те, що співробітники міліції в екстрених випадках під час акцій протесту будуть застосовувати сльозогінний газ.

"Якщо виникне необхідність, його доведеться застосовувати", - підсумував Фучеджі, нагадавши, що "цей газ на озброєнні міліції уже 20 років".

Як повідомлялося, ВО Свобода закликає МЗС та СБУ не допустити проведення в Одесі так званого Російського маршу.

Луценко гарантує, що міліція не буде перешкоджати проведенню акцій і мітингів, які проходять у рамках закону. Луценко у четвер нагадав журналістам, що міліція, передусім, охороняє права людей та їхнє право на протест.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь