Переключиться на мобильную версию

Селяни зупинили кортеж Ющенка

У Гуті, де Президент Віктор Ющенко разом з родиною святкував день народження, селяни з Раківця Богородчанського району зупинили президентський кортеж, вимагаючи вирішення своїх проблем.
Селяни поскаржились Ющенку
Селяни поскаржились Ющенку
president.gov.uа

Як повідомив один із мешканців Богородчанського району Івано-Франківської області, кортеж був зупинений 24 лютого. Цю інформацію підтвердили в прокуратурі Богородчанського району Івано-Франківської області.

За словами очевидців, 24 лютого на сільській дорозі, що йде з президентської резиденції у Гуті Синегора, селяни з ночі чекали Віктора Ющенка, який повинен був повертатися з святкування свого дня народження.

Селяни спочатку активно махали державними прапорами, побачивши ще здалека президентський кортеж. Віктор Ющенко вийшов з автомобіля. Селяни, в основному жінки, розповіли Президенту про незаконний, на їхню думку, розподіл паїв колишнього сільського господарства Верховина.

За інформацією раковецьких сільських депутатів, у результаті спонтанної зустрічі Президента з селянами 25 лютого в село приїхали обласні та районні чиновники та провели зустріч з громадою.

Як повідомлялося, 23 лютого в резиденції Синегора в сімейному колі Президент відзначив свій 55-ий день народження.

За матеріалами: ЗІК

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь