Переключиться на мобильную версию

Литвин попередив Тимошенко: Якщо Раду заблокують, коаліції не буде

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин запевнив, що коаліція припинить своє існування, якщо якась із фракцій, що входить до її складу, вдаватиметься до блокування роботи парламенту.
Володимир Литвин: Якщо Раду заблокують, коаліції не буде
Володимир Литвин: Якщо Раду заблокують, коаліції не буде
АР

Про це спікер заявив сьогодні під час Погоджувальної ради, коментуючи заяву прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, що фракція БЮТ блокуватиме роботу ВР, поки не будуть прийняті закони про зняття депутатських пільг і зменшення втричі депутатських зарплат.

"Якщо станеться блокування Верховної Ради України з боку коаліції, то коаліції не буде, і Верховна Рада працювати не буде", - сказав, зокрема, Литвин.

Водночас, він запропонував розглянути питання про прийняття постанови про добровільне зменшення хоча б на рік заробітної плати депутатів, міністрів, інших керівників центральних органів виконавчої влади.

"Ви спілкуєтеся і бачите, що постановка питання така - ви проживе за 600 гривень заробітної плати. І ми нікуди не дінемося, нам потрібно прийняти це рішення", - сказав спікер.

Відкриваючи засідання погоджувальної ради лідерів фракцій і парламентських комітетів, Литвин повідомив, що завтра парламент планує заслухати інформацію міністра Володимира Огризка стосовно рішення Міжнародного суду ООН по острову Зміїний.

Всього для розгляду на цьому пленарному тижні, за словами Литвина, заплановано понад 80 питань, більшу частину з яких було заплановано для розгляду на попередньому пленарному тижні. У зв'язку з цим, спікер припустив, що можуть бути пропозиції продовжити вечірні пленарні засідання до повного розгляду порядку денного або розглядати всі законопроекти за скороченою процедурою.

Крім того, повідомив Литвин, Рада планує до розгляду проекти митного, податкового кодексів, а також 8 законів, які президент повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями. При цьому спікер звернувся до голови регламентного комітету з пропозицією розглянути питання про можливість винесення в сесійну залу закону про тимчасові слідчі комісії.

Також спікер зазначив, що на п'ятницю запланований звіт парламентської комісії з питання розслідування функціонування газотранспортної системи та підписання газових угод.

Як повідомлялося, сьогодні Тимошенко пригрозила Раді довгостроковим блокуванням - до того часу, поки Рада не скасує пільги нардепам.

"Наша фракція десятки разів змушувала ставити на голосування це питання у залі ВР, але, на жаль, крім нашої фракції і кількох депутатів з інших фракцій, ніхто не голосує. Зараз ми будемо кожен день вимагати ставити питання про скасування пільг для народних депутатів, і якщо не набиратимемо голосів, ми будемо доводити до кожної людини, депутати якої фракції не голосують за повне скасування пільг, і тоді на наступний день будемо блокувати трибуну і знову вимагатимемо скасування пільг для депутатів ", - наголосила глава уряду.

Також сьогодні Тимошенко виступила за скорочення втричі зарплат високопоставленим посадовим особам і заявила, що буде "спускати шкуру з кожного міністра", які "не розрахувалися по заробітній платі".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь