Переключиться на мобильную версию

Партія регіонів вимагає покарати Луценка за переслідування Колеснікова

Партія регіонів вимагає покарати замовників кримінальної справи, порушеної проти одного з лідерів партії Бориса Колеснікова.
Регіонали підозрюють, що Колеснікова «замовив» Луценко
Регіонали підозрюють, що Колеснікова «замовив» Луценко
segodnya.ua

По це йдеться у заяві Партії регіонів.

“Цими днями в Україні завершився судовий процес над громадянином, якого помаранчева влада зробила своїм знаряддям у політичному переслідуванні одного з лідерів Партії регіонів Бориса Колеснікова. Суд довів, що громадянин Пенчук фальшиво свідчив проти Бориса Колеснікова і намагався вимагати раніше отримані гроші”, - зазначається у документі.

У Партії регіонів заявляють, під час судового процесу “виплили факти, які дають усі підстави стверджувати про те, що тодішній (і нинішній) міністр внутрішніх справ особисто організовував фальсифікацію справи проти Бориса Колеснікова, використовуючи громадянина Пенчука як інструмент, як слухняну маріонетку, яка давала необхідні для переслідування, хоч і неправдиві, свідчення”.

“Зараз, коли рішенням суду Пенчука покарано, виникає цілком логічне запитання: коли до відповідальності будуть притягнуті замовники сфальсифікованої справи?.. адже заступник голови Партії регіонів з ідеології Борис Колесніков безневинно відсидів багато місяців за ґратами”, - запитують автори заяви.

Партія регіонів ініціювала створення в парламенті Тимчасової слідчої комісії, яка повинна розслідувати факти.

Партія регіонів вимагатиме на час роботи ТСК відсторонення від виконання обов’язків міністра внутрішніх справ Луценка, а також “притягнення його та інших фігурантів справи до суворої відповідальності згідно з Конституцією та законами України”.

Як повідомлялося, видавець книги Донецька мафія Борис Пенчук отримав 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь