Переключиться на мобильную версию

Тимошенко ініціює відставку одеського губернатора

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко під час наради, присвяченої проблемам далекобійників Одеської області, запропонувала звільнити голову Одеської обласної державної адміністрації Миколу Сердюка.

На нараді представники автоперевізників розповіли Тимошенко про те, що дуже часто губернатор перешкоджає вирішенню їх проблем.

У відповідь на це Тимошенко зазначила, що знає про професійні та людські якості Сердюка, і тому Кабінет міністрів розгляне на засіданні у четвер представлення про його звільнення.

При цьому вона додала, що в четвер Кабмін визначиться з новою кандидатурою на посаду губернатора Одеської області.


Тимошенко, разом з тим зазначила, що уряд зацікавлений у врегулюванні всіх проблем автоперевізників .

"Уряд надзвичайно зацікавлений у тому, щоб знайти компроміс з усіх напрямків нашої співпраці. Але, водночас, ми повинні розуміти, що повноваження уряду не безмежні", - сказала Тимошенко.

Крім того, прем'єр-міністр закликала МВС не застосовувати заходи впливу до учасників страйкових акцій.

"На СБУ я в даному випадку вплинути не можу, вона підпорядковується Президенту. Що стосується МВС, то тут проблем не буде. Я звернуся до Юрія Луценка і нагадаю йому, як ми теж стояли в акціях протесту", - сказала Тимошенко.

У свою чергу представник страйкового комітету автоперевізників Володимир Чечеткін заявив, що два далекобійники через невирішені проблем з роботою покінчили життя самогубством.

"Люди доведені до відчаю, ми, чесно кажучи, просто їх стримуємо, дуже шкода, що так вийшло, що дві людини наклали на себе руки і повісились. Ми зібрали гроші і хочемо надати допомогу їхнім родинам", - сказав на зустрічі в Кабміні Чечеткін.

Він закликав уряд прискорити вирішення проблем перевізників.
За його словами, найскладнішою проблемою для автоперевізників є повернення банківських кредитів.

Як повідомлялося, 2 березня вранці водії вантажних автомобілів перекрили чотири з шести смуг автомобільної траси Одеса - Київ у порядку безстрокової акції протесту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь