Переключиться на мобильную версию

Ющенко відвідав пологовий будинок, церкву та СНІД-центр

Президент України Віктор Ющенко завершив одноденну робочу поїздку до Кривого Рогу, під час якої він взяв участь у церемонії відкриття пологового будинку, відвідав СНІД-центр, Спасо-Преображенський кафедральний собор та Криворізький медичний діагностичний.
Президент України відвідав Кривий Ріг
Президент України відвідав Кривий Ріг
Фото Миколи Лазаренка

У рамках робочої поїздки у Дніпропетровську область в Кривому Розі Віктор Ющенко взяв участь у відкритті реконструйованої під пологовий будинок міської лікарні № 6.

У своєму виступі на церемонії відкриття нового пологового будинку Віктор Ющенко зазначив, що це - значна подія і ще один крок у проведенні державної політики щодо поліпшення демографічної ситуації у країні.

Президент підкреслив, що за останні чотири роки народжуваність в Україні зросла із 413 тисяч дітей у 2004 році до 510 тисяч у 2008 році.

Для цього, за його словами, з боку держави були прикладені максимальні зусилля, зокрема, впроваджені програми підтримки молодих сімей. Говорячи про програму виплати грошової допомоги при народженні дитини, Ющенко підкреслив, що вона не має аналогів в інших країнах.

За словами Президента, розміри допомоги при народженні першої, другої і третьої дитини були збільшені до безпрецедентних для України розмірів (допомога при народженні дитини, яка народилася після 31 грудня 2007 року, надається у розмірі 12 240 гривень - на першу дитину, 25 000 гривень - на другу дитину і 50 000 гривень - на третю і на кожну наступну дитину).

Також було докладено зусиль, щоби змінити ставлення суспільства до сім'ї. "Моя політика щодо цих питань протягом  останніх чотирьох років завжди полягала у тому, щоб підняти статус кожної, особливо молодої сім'ї", - сказав Ющенко.

Він назвав успішними державні програми не тільки з підтримки народжуваності, але й із всиновлення, підтримки багатодітних сімей, дітей-інвалідів і т.п.

Говорячи про новий пологовий будинок, який відкривають у Кривому Розі, Президент назвав його успішним прикладом, коли кошти, що надійшли від приватизації, були скеровані на політику розвитку.

Загалом, за словами Президента, минулого року у Дніпропетровській області було відкрито дев'ять нових медичних об'єктів, що є безумовним свідченням пріоритетності охорони здоров'я для місцевої влади.

"Українська нація росте, і це хороший результат демографічної політики усіх структур влади", - сказав Президент.

"Це демонстрація високого статусу української медицини, який вона може мати", - додав він. Глава держави вручив новому пологовому будинку сертифікат та паспорти на рентгенівське діагностичне обладнання.

Він також оглянув нове приміщення пологового будинку.

Також у Кривому Розі Президент України відвідав Спасо-Преображенський кафедральний собор Криворізько-Нікопольської єпархії Української Православної Церкви.

Він поспілкувався із представниками духовенства. Ющенко зазначив важливість соціальних проектів, які здійснює церква в Україні, а також високо оцінив її внесок у духовний розвиток та взаєморозуміння суспільства.

Крім того Президент відвідав Криворізький СНІД-центр та Криворізький медичний діагностичний центр.

У діагностичному центрі Ющенко оглянув ендоскопічне відділення та відділення ультразвукової та функціональної діагностики, а також клініко-діагностичну лабораторію та рентгенологічне відділення.

Разом із Ющенком з роботою закладу ознайомилися віце-прем'єр-міністр Іван Васюник, заступник глави Секретаріату Президента Роман Безсмертний, голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віктор Бондар.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь