Переключиться на мобильную версию

Яценюк не має наміру очолювати МЗС: він уже там був

Народний депутат України (фракція НУ-НС), лідер Фронту змін Арсеній Яценюк допускає, що Міністерство закордонних справ може очолити політик, але не він.
Яценюк не має наміру очолювати МЗС
Яценюк не має наміру очолювати МЗС
img.lenta.ru


Про це депутат заявив в ефірі 5 каналу.

За його словами, на цю посаду може бути призначений політик, оскільки в Європі склалася практика, що міністрами закордонних справ є “винятково класичні політики, які пройшли різні державні щаблі, які повинні спілкуватися на різних мовах, і які повинні вести зовнішню політику”.

Окрім того, Яценюк зазначив, що “уже там був" і зараз займається іншими справами.

Яценюк жорстко розкритикував рішення парламенту стосовно відсторонення Володимира Огризка від посади глави МЗС.

За словами Яценюка, парламент порушив законодавство України, приймаючи таке рішення, оскільки в законі про Кабінет міністрів передбачено, що Президент вносить пропозиції щодо призначення і звільнення міністра закордонних справ і міністра оборони.

Як повідомляє Українська правда, Яценюк переконаний, що "якби я поставив таку постанову на голосування, то мене б знесли разом із кріслом".

"Я здивований, що в уряді можуть бути особисті відносини. Якщо це була образа як жінки, по-перше, жінку не можна кривдити, потрібно вибачитися. Але якщо є непорозуміння між прем'єром і міністром - це треба вирішувати в кабінеті", - зазначив він.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь