Переключиться на мобильную версию

ВО Свобода організувало в Тернополі народне віче

8 березня на Театральній площі міста Тернополя за ініціативою ВО Свобода відбулося народне віче Проти свавілля на захист конституційних прав тернополян.
Прапори ВО Свобода - Архів
Прапори ВО Свобода - Архів
intv-inter.net

Про це повідомили в прес-службі ВО Свобода.  

Як повідомляється, незважаючи на погану погоду на віче приїхали з усіх районів області близько чотирьох тисяч учасників.  

У прес-службі ВО Свобода повідомили, що передумовою до віче стала Постанова Верховної Ради Про визнання Постанови Верховної Ради України Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради, яку прийняли 3 березня 2009 року за ініціативою БЮТ і НУНС, такою, що втратила силу, зазначається в повідомленні.   

"Нинішня влада скомпрометували себе на всіх рівнях. Спочатку бютовска Тернопільська обласна рада своєю бездіяльністю поставила область на межу хаосу. Тепер БЮТ і Партія регіонів у Верховній Раді позбавляють українців законного права вибору", - зазначив  голова ВО Свобода Олег Тягнибок під час виступу на віче.

"Свобода закликає українців об'єднатися проти цих фарбованих лисів, дати їм гідну відсіч, довести, що влада народу є першою та найвищою владою в нашій країні" - заявив Тягнибок .

"Несправедливість завжди викликає праведний гнів у серці кожного українця. Народний опір може довести будь-якій владі - вони лише обранці, слуги свого народу. Тому повинні працювати на користь, а не проти власної держави", - зазначила член політради ВО Свобода Ірина Фаріон.

Лідер Тернопільської обласної організації ВО Свобода Олег Сиротюк заявив: "Тернопільське товариство втомилося терпіти суперечки між політичними партіями та бездіяльність своїх обранців в обласній раді. Рейтинги свідчать - люди готові прийти на вибори, щоб змінити цю владу і припинити той розпад, який вона спричинила у всіх галузях життєдіяльності області ".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь