Переключиться на мобильную версию

Телеканал Вести назвав Севастопольську виставку про Голодомор фальшивкою

У понеділок, 9 березня, на російському телеканалі Вести вийшов в ефір репортаж, в якому стверджується, що в експозиції інформаційно-довідкового залу з розсекречених матеріалів відомчого держархіву СБУ про Голодомор, відкритого в Севастополі 2 березня, пре.
"З шести фотознімків, чотири - це фальсифікація"
"З шести фотознімків, чотири - це фальсифікація"
ej.ru

Як повідомляють Вести, як мінімум чотири з шести представлених на виставці фотографій - підробки: вони були зроблені не під час Голоду в Україні, а в 20-ті роки під час Великої депресії в США.

Як розповів Вести депутат Міськради Севастополя Андрій Меркулов, справжні джерела представлених на виставці фотографій були знайдені ним в інтернеті: три знімка були виявлені на сайті, присвяченому періоду Великої депресії в США. За словами депутата, одна з фотографій була зроблена Бенджамін Шаном в жовтні 1935 року в штаті Арканзас. Інша - в штаті Оклахома. "Це зовсім інші фотографії, які ніякого відношення до України не мають", - стверджує Меркулов.

"Тобто, з шести фотознімків, присутніх на виставці, чотири - це фальсифікація", - відзначають Вести.

Нагадаємо, що відкриття інформаційно-довідкового залу Управління СБУ в Севастополі, в якому відвідувачі можуть ознайомитися з базою даних, яка постійно оновлюється, зокрема, з розсекречення матеріалів відомчого держархіву Служби Безпеки про Голодомор, супроводжувалося акціями протестом активістів блоку Наталії Вітренко та Російського блоку. Ці події спонукали Українську народну партію заявити про необхідність якнайшвидшого прийняття Верховною Радою законопроекту, який передбачає введення кримінальної відповідальності за заперечення Голодомору 1932-33 років.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь