Переключиться на мобильную версию

Українські метросексуали оголосили Хорошковського своїм флагманом

У середу, 11 березня, Тимчасова асоціація красивих чоловіків України Метросексуали поза політикою має намір провести біля будинку Кабінету Міністрів України акцію примирення між прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і першим заступником голови СБУ Валерієм Хо.
Конфлікт між Тимошенко і Хорошковським
Конфлікт між Тимошенко і Хорошковським
newsru.ua

Як повідомили Корреспондент.net організатори акції, захід під гаслом "Юльчик, помирися з Валерчиком!" відбудеться за участю небайдужих до свого зовнішнього вигляду чоловіків, які хочуть привселюдно заявити про те, що чоловіча краса - не злочин.

"Нам відомо, що конфлікт Тимошенко і Хорошковського не має жодного політичного підґрунтя. Ніякі Нафтогаз і СБУ не можуть посварити двох красивих чоловіка та жінку. Істинні коріння конфлікту в тому, що Валерій Хорошковський переманив у Тимошенко її улюбленого майстра педикюру", - запевняють у своєму прес-релізі Метросексуали поза політикою.

Ніякі Нафтогаз і СБУ не можуть посварити двох красивих чоловіка та жінку
У зв'язку з цим представники Асоціації красивих чоловіків не мають наміру висувати будь-які вимоги до Кабінету Міністрів або Служби Безпеки - вони лише збираються ввічливо попросити Юлію Тимошенко помиритися з Валерієм Хорошковським.

"Педикюр не повинен ставати яблуком розбрату! Майстрів педикюру - тьма, а красивих чоловіків, щирих метросексуалів - мало! Хорошковського треба берегти", - заявляють організатори метросексуального мітингу. При цьому активісти Асоціації красивих чоловіків нагадують, що в наш час зустріти справжнього, гарного чоловіка дуже важко: "Кому, як не Юлії Володимирівні знати про це", - зазначають Метросексуали поза політикою.

Нагадаємо, минулого тижня, після захоплення приміщення НАК Нафтогаз України бійцями спецпідрозділу Альфа, Юлія Тимошенко назвала Валерія Хорошковського "напомадженою істотою з манікюром і бріоліном на волоссі" і оголосила, що перший заступник голови СБУ вийшов на трибуну парламенту "прямо із салону краси".

У відповідь Хорошковський заявив, що смаки прем'єр-міністра для нього не дуже важливі. "Ви знаєте, я сказав би так: якщо Юлії Володимирівні подобаються немиті, брудні, з довгими нігтями чоловіки, то я в цьому сенсі їй нічим допомогти не можу", - зазначив чиновник.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь