Переключиться на мобильную версию

Рух За Україну! може перетворитися на пропрезидентську політсилу

Депутат Верховної Ради від фракції Блоку Наша Україна - Народна самооборона Володимир Мойсик припустив, що на основі громадського руху За Україну! може бути створено нову політичну силу.
Лідер За Україну! В'ячеслав Кириленко
Лідер За Україну! В'ячеслав Кириленко
gdb.rferl.org

"Такий розвиток не виключаємо. Але я всеж сподіваюся, що ми збережемо Нашу Україну", - сказав депутат в інтерв'ю газеті Україна Молода.

На думку Мойсика, члени партії Народний союз Наша Україна, у тому числі й ті, які беруть участь у роботі руху За Україну!, Повинні зробити все для збереження партії.

"Для чого створювати нову партію? У нас є потужна партія. Якби її не руйнували зсередини, ця партія жила б сто років. Але якщо станеться розкол чи виникнуть якісь причини, хоча я б цього, звичайно, не хотів, група За Україну! готова запропонувати українцям нову патріотичну силу", - додав нунсівець.

Він підкреслив, що у випадку створення такої політсили вона буде пропрезидентською.

Як повідомлялося, 10 березня член політради партії НСНУ, який побажав залишитися невідомим, повідомив, що партія припинила своє існування. Наступного дня лідер фракції НУ-НС в Раді, а також лідер київської організації партії Наша Україна Микола Мартиненко заявив, що майбутня партія Наша Україна - це партія без Президента Віктора Ющенка.

12 березня Секретаріат Президента закликав Мартиненка вийти з партії та скласти свій депутатський мандат. На це Мартиненко відповів Президенту: "Досить вважати, що все в світі відбувається з вашої волі".

21 лютого громадський рух За Україну! провів свої установчі збори і обрав лідером депутата Верховної Ради, члена фракції НУ-НС В'ячеслава Кириленка. Після установчих зборів Кириленко сказав журналістам, що За Україну! не планує перетворюватися в партію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь