Переключиться на мобильную версию

Ющенко назвав вибори в Тернополі маленьким тестом для України

Президент Віктор Ющенко під час візиту до Тернополя прокоментував питання, пов'язане із проведенням позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.
Ющенко: Хотілося б, щоб голос демократії в Тернопільській області посилився
Ющенко: Хотілося б, щоб голос демократії в Тернопільській області посилився
president.gov.ua

Під час зустрічі зі студентами Тернопільського національного економічного університету Ющенко назвав цей конфлікт зіткненням тоталітаризму і демократії, однак висловив переконання, що в регіоні переможе демократія.

"Микола Васильович Оніщук (міністр юстиції - ред.) і люди, які сидять зараз з ним у першому ряді (заступники глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук і Роман Безсмертний), сподіваюся, докладуть для цього всіх зусиль. Це мій вам наказ і це те, за що я буду питати", - сказав Ющенко.

Президент також наголосив на важливості позиції місцевої молоді в даному конфлікті.

"Ваша поведінка на виборах в обласну раду - це демонстрація сили закону, або ми станемо свідками і жертвою втрати демократичних перетворень", - заявив Ющенко.

"Хотілося б, щоб голос демократії в Тернопільській області посилився. Прошу мешканців Тернополя та області не бути байдужими до того, що коїться в українській політиці. Адже Тернопіль - це, можливо, маленький, але тест: переможе в Україні тоталітаризм або ми захистимо демократію та своє право вибору", - заявив Президент.

Як повідомлялося, навколо проведення виборів до Тернопільської облради розгорівся гучний скандал. Ряд судів прийняли декілька рішень, які спочатку дозволяли, а пізніше забороняли проводити вибори.

Нагадаємо, сьогодні Президент України попросив Конституційний суд оцінити конституційність постанови Верховної Ради про скасування позачергових виборів Тернопільської обласної ради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь