Переключиться на мобильную версию

Україна запропонувала Хорватії скасувати візовий режим на літо

Україна ініціює тимчасове призупинення дії візового режиму із Хорватією на літній сезон. Як повідомили у Міністерстві закордонних справ, про це заявив посол України у Хорватії Маркіян Лубківський під час зустрічі з міністром внутрішніх справ Хорватії То.
Україна ініціює тимчасове призупинення дії візового режиму із Хорватією
Україна ініціює тимчасове призупинення дії візового режиму із Хорватією
Фото: Новинар
Лубківський повідомив, що протягом останніх років Хорватія стала улюбленим місцем літнього відпочинку українських громадян, а Україну відвідують дедалі більше громадян Хорватії, у зв'язку із чим виникає потреба створення сприятливих умов для розвитку туризму між країнами.

Від себе Карамарко наголосив на відсутності проблем, пов'язаних із перебуванням громадян України на території Хорватії, і підтримав пропозицію української сторони щодо спрощення умов їхнього в'їзду до Хорватії.

Хорватський міністр вважає, що призупинення візового режиму на літній сезон, у разі його узгодження хорватським урядом, може суттєво інтенсифікувати контакти між Україною та Хорватією у політичній, економічній, культурно-гуманітарній, туристичній та інших сферах.

У контексті розширення співпраці з Міністерством внутрішніх справ України, хорватська сторона запропонувала запровадити практику спільного патрулювання представниками правоохоронних органів Хорватії та України місць компактного відпочинку українських туристів з метою надання їм при необхідності оперативної допомоги.

За словами Карамарка, хорватська поліція має успішний досвід такої співпраці із рядом європейських країн, чиї громадяни традиційно приїжджають до Хорватії на літній відпочинок.

Як повідомлялося, у 2008 році туристичний потік із України скоротився до рівня 2004 року. Продажу путівок на найпопулярніший напрямок - Єгипет - впали приблизно на 40%.

У вересні 2008 року Україна та Хорватія домовилися про співробітництво у галузі культури на 2008-2010 роки.

У кінці травня 2007 року Президент України Віктор Ющенко та Президент Хорватії Стіпе Месич домовилися про співробітництво у митних справах.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь