Переключиться на мобильную версию

Огризко: Україна має всі можливості для вступу в НАТО

Колишній міністр закордонних справ Володимир Огризко переконаний, що Україна має можливість через рік-два стати кандидатом на вступ до НАТО.
Україна має всі можливості для вступу в НАТО
Україна має всі можливості для вступу в НАТО
tsn.ua

Про це Огризко сказав в ефірі TВi.

"Незважаючи на формальне неотримання ПДЧ, сьогодні Україна, як ніколи, близька до того, щоб реальними кроками довести, що через рік-півтора-два вона може стати кандидатом на вступ до НАТО, тому що ми маємо той інструмент, який є основою цієї самої програми дій для членства ", - вважає дипломат.

Також, Огризко зазначив, що українські політики повинні використовувати всі можливості для інформування суспільства щодо Альянсу, і повинні робити це свідомо.  

"Коли ми однією рукою підписуємо лист про те, що ми хочемо в НАТО, а, з іншого боку, всіма засобами говоримо, що ми туди не хочемо, яким чином на це буде реагувати український громадянин?" - запитує політик.  

"Ми йдемо наліво чи направо - в цьому і питання. Нам треба думати про справжні цілі, і їх або відстоювати, або від них відмовлятися. Не може в зовнішній політиці бути нечесності між партнерами і союзниками", - додав колишній міністр.

"На жаль, з боку прем'єр-міністра з самого початку створення уряду, і це проявилося в питанні про НАТО, з'явилися ознаки того, що єдиною зовнішня політика України таки не є", - заявив він в інтерв'ю.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь