Переключиться на мобильную версию

Опитування: Більшість українців вважають що держава сприяє соціальній нерівності

Більшість українців вважають, що соціальна нерівність в Україні є досить істотною, а держава сприяє такій нерівності.
Більшість українців вважають що держава сприяє соціальній нерівності
Більшість українців вважають що держава сприяє соціальній нерівності
hiblogger.net

Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова, опубліковані в щотижневику Зеркало недели.

Як повідомляється,  дослідження "Соціальна нерівність і її вплив на економічний і демократичний розвиток Європи і її громадян: посткомуністична Центральна й Східна Європа в порівняльній перспективі", проводиться в 13 країнах світу.

"Тільки 18% опитаних погодилися із твердженням, що уряд  працює на благо населення. Отже, респонденти вважають що держава сприяє  соціальній нерівності, ", - повідомив голова правління Благодійного фонду Інтелектуальна перспектива Юрій Привалов.

"82% респондентів вважають, що відмінності в матеріальному стані громадян дуже істотні., відповідно і соціальна нерівність досить значна – так вважають  86% опитаних," - повідомив він.

Також Привалов розповів, що 78% респондентів визнають корупцію в українському суспільстві розповсюдженим явищем, 96% опитаних стверджують, що прожити на пенсію в нашій країні неможливо, а 60% опитаних вважають, що  уряд зобов'язаний, наскільки це можливо, зрівнювати доходи людей.

Нагадаємо, благодійний фонд Інтелектуальна перспектива займався реалізацією проекту в Україні. Під час дослідження  було опитано 1500 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, а також проведено 8 фокусних груп.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь