Переключиться на мобильную версию

На коліях київського метро оселилася кішка

На коліях станції Петрівка Куренівсько-Червоноармійської лінії київського метро вже більше трьох тижнів живе кішка. Адміністрація метрополітену та комунальні служби не поспішають рятувати тварину.
На коліях київського метро оселилася кішка
На коліях київського метро оселилася кішка
rulez-t.info

Як розповіла киянка Ірина Борзенко, яка виявила кішку, про те, що тварина оселилася в тунелі метро, персоналу станції відомо ще з лютого. Однак, співробітники метрополітену на місці, як і диспетчерська служба підземки, і столичні комунальні служби, не роблять ніяких дій з надання допомоги тварині.  

"Куди б я не дзвонила – чи то  у службу порятунку МНС чи у  міський притулок для бездомних тварин - мені з різним ступенем ввічливості відмовляють. Пожежні взагалі  нагрубіянили, в притулку пояснили, що без санкції керівництва метро нічого робити не будуть, в диспетчерській просто сказали, що беруть інформацію до уваги - і нічого не зробили. Це якась кругова порука ", - скаржиться Борзенко.

За її словами, сьогодні, 14 березня, декілька пасажирів вже вкотре  прийшли до персоналу станції Петрівка з проханням допомогти кішці, однак, вони так і не змогли змусити працівників метрополітену допомогти тварині. Тепер небайдужі до долі тварини кияни сподіваються тільки на допомогу журналістів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь