Переключиться на мобильную версию

Підстав для оскарження результатів виборів у Тернопільській області немає - КВУ

У Комітеті виборців України вважають, що для оскарження результатів виборів у Тернопільську обласну раду немає підстав.
Черненко: Ми не бачимо підстав для оскарження результатів виборів
Черненко: Ми не бачимо підстав для оскарження результатів виборів
АР

"Ми не бачимо підстав для оскарження результатів виборів та їх скасування. Я давно не бачив таких спокійних, добре організованих виборів, незважаючи на всі спроби їх зриву. Незважаючи на те, що БЮТ відкликав членів своїх комісій, кворуму вистачило", - представник КВУ Олександр Черненко.

За словами Черненка, незважаючи на ряд незначних порушень у день виборів, у цілому вибори можна вважати такими, що відбулися.

Що стосується ситуації, що склалася напередодні виборів, то, на його думку, всі порушення, які могли стати підставою для оскарження виборів, було своєчасно усунено.

Серед таких порушень він назвав відсутність співробітників правоохоронних органів, які повинні були супроводжувати виборчі бюлетені на виборчі дільниці.

При цьому, коментуючи підсумки виборів, Черненко зазначив, що високий результат Єдиного центру швидше за все пов'язаний із особистими рейтингами голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Чижмаря.

Водночас, Комітет виборців припускає, що БЮТ може спробувати заблокувати роботу Тернопільської обласної ради.

"Звичайно, ми прогнозуємо спроби оскаржити результати виборів з боку юридичної команди БЮТ і навіть спроби блокувати проведення першої сесії обласної ради", - сказав голова правління КВУ Ігор Попов.
При цьому він зазначив, що БЮТ втрачає свої позиції на Західній Україні, однак, на його думку, цій політичній силі варто не намагатися скасовувати невигідні для неї вибори, а врахувати уроки та працювати над підвищенням своїх рейтингів.

Нагадаємо, сьогодні Блок Юлії Тимошенко заявив, що оскаржить в суді результати виборів до Тернопільської обласної ради.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь