Переключиться на мобильную версию

Коаліція не підтримає Грищенка на міністра закордонних справ - Тарасюк

Заступник голови фракції НУ-НС Борис Тарасюк прогнозує, що коаліція не підтримає кандидатуру нинішнього посла України в РФ Костянтина Грищенка на посаду глави МЗС у разі внесення її Президентом на розгляд парламенту.
Коаліція не підтримає Грищенка
Коаліція не підтримає Грищенка
kievukraine.info

Борис Тарасюк вважає, що "швидше за все, коаліція не підтримає кандидатуру Костянтина Грищенка".

Відповідаючи на запитання, хто може стати міністром закордонних справ України, Тарасюк зазначив, що зовнішньополітичне відомство не може очолювати людина, яка виступала проти основ зовнішньополітичного курсу, зокрема, проти НАТО.

Як повідомлялося, експерти прогнозують, що Президент Віктор Ющенко може внести кандидатуру посла України в Росії Костянтина Грищенка на посаду міністра закордонних справ.

Раніше прес-секретар Президента Ірина Ванникова заявила, що Президент Віктор Ющенко має намір оголосити кандидатуру на посаду міністра закордонних справ 17 березня.

6 березня Рада коаліції звернулася до Президента з проханням внести кандидатуру Бориса Тарасюка на посаду міністра закордонних справ. Сам Тарасюк заявив, що не зможе працювати з главою Секретаріату Президента Віктором Балогою, який роздає вказівки МЗСу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь