Переключиться на мобильную версию

Суд засудив гендиректора Еліта-Центру до 8 років ув'язнення

Рішенням Шевченківського райсуду м. Києва гендиректор групи інвестиційних будівельних компаній Еліта-Центр Ігор Циганок засуджений до 8 років ув'язнення з конфіскацією майна без поразки в цивільних правах.
Суд засудив гендиректора Еліта-Центру до 8 років ув'язнення
Суд засудив гендиректора Еліта-Центру до 8 років ув'язнення
podrobnosti.ua

За пред'явленими статтями КК України Циганку інкримінували розкрадання в особливо великих розмірах на загальну суму близько 18 млн. грн. 

Як заявила суддя Шевченківського райсуду Наталія Марчук, зібрані докази, показання свідків повністю підтверджують висунуте звинувачення. 

З її слів, Циганок засуджений до 8 років ув'язнення з конфіскацією майна за ч.5, ст.195 КК України. Звинувачення за ст.358 (фальсифікація, підробка документів) знято за закінченням терміну давності. 

Обвинувачений повинен відшкодувати матеріальні і моральні збитки постраждалим від діяльності Еліта-Центру, а також відшкодувати судові витрати. 

Між тим, підозрюваний в організації афер компанії Еліта-центр Олександр Волконський (Шахов) почав давати свідчення. 

Компанія Київміськбуд планує вже в нинішньому році приступити до будівництва житла на п'яти земельних ділянках для постраждалих інвесторів групи компаній Еліта-Центр, повідомив перший віце-президент компанії Василь Можар.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь